ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

EŞ TAKİBİ VE DEDEKTİFLİK

EŞ TAKİBİ VE DEDEKTİFLİK

Eş Takibi ve Dedektiflik

Değerli okurlarımız, bir eş dedektif ile anlaşarak eşini takip ettirme kararı almışsa her iki taraf için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Eşler sadakate çok önem verirler ve eşlerini hiçbir zaman hemcinsiyle paylaşmak istemezler. Bu nedenle, eşleri devamlı kıskanma ihtiyacı hissederler. Buna birde eşlerini kaybetme korkusu eklenince eşlerinin üzerinden gözlerini ayırmazlar.

Her an tetikte bekleyerek eşlerini gözlem altında tutarak takip ederler. Hal böyle olunca eğer eş sadakatsizlik eylemi içinde ise eşinin bundan şüphelenmesi sonucu olayı çözmek eşinin kendini aldatıp aldatmadığını öğrenmek için çevresinden, internetten ve yazılı mecmualardan iyi bir dedektif arama girişiminde bulunur.

Sizlerde eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız iyi bir dedektif bulmak yerine öncelikle eşinizin sizi aldatıp aldatmadığı konusunda eşinizin hal ve hareketlerini iyi bir şekilde gözlemleyin ve eşinizin size karşı bazı konularda yalan söyleyip söylemediğini tespit ederek şüphelerinizin doğru olup olmadığını konusunda emin olun.

Eğer aldatıldığınız yönünde güçlü şüpheleriniz ve ufak bazı delilleriniz var ise eşiniz tarafından aldatılıp aldatılmadığınızı anlamak ve ispatlamak çok özel sorununuza çare bulmak için dedektif arayışına geçebilirsiniz. Ancak, size kendisini yüz yüze ve ya telefonda özel dedektif olarak tanıtan dedektife tam güven duymadan kesinlikle eşiniz ve kendiniz hakkında hiçbir özel bilgi ve adres vermemenizi tavsiye ederiz. Araştırma hizmeti yaptıracağınız kişinin iyi bir dedektif olup olmadığını anlamak için aşağıda linke tıklayarak dikkat dolandırılmayın yazısını okuyabilirsiniz.

http://www.dedektiflik.com.tr/dikkat-dolandirilmayin.html

5.430 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

  1. Yıldız Polat dedi ki:

    Merhaba arkadaşıma giderken yolun üzerinizde firmanızın reklamını gördüm dikkatimi çekti en çok çekme nedenlerinden bir tanesi de eşimi uzun zamandır etmek istemem. 5 yıldır evliyim ve eşimde daha önce görmediğim değişik tavırlar görmeye başladım her gün sabah değişik parfüm kokuları sıkması, yeni ve güzel kıyafet alması, hep mutlu ve mesut tavırları beni şaşırtıyor. Önceden bir elbiselerini ben çıkart demeden çıkartmazdı ama artık öyle değil uzun süredir bu olay devam etmekte ne yapmalıyım eşimi takip ettirsem bu takip yanlış mı kararsız kaldım yardımcı olun 

  2. Ayşenur Işık dedi ki:

    Eşim tanıdığım kişi olmaktan çıktı başka bir insan oldu iş seyahatlerine, toplantılara, telefonuna tuş kilidi koyması, telefonu cebinde çıkartmaması beni mutsuz ediyor . Eşime deliler gibi aşığım bu yüzden onun olumsuz yönlerini göremiyorum hem affediyorum bu özelliğimi de sevmiyorum firmanızın yazısında da çok haklı olduğunuzu gördüm kısa zamanda şirketinize geleceğim. Ama eşimin bunu duymamasını istemiyorum. Yazılarınızla eşimde ki olaylar aynı gibi bir şey emin olmak istiyorum kadın olarak kendimi ezdirmek istemiyorum !!!!!!!

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?