ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

İZMİR DEDEKTİFLİK EŞ TAKİBİ HİZMETİ

İZMİR DEDEKTİFLİK EŞ TAKİBİ HİZMETİ

EŞ TAKİBİ

Çağdaş hukuk devletlerinde aile dediğimiz çekirdek toplumsal yapı medeni kanunlar ile korunmakta ve bu kanunlar sadakat kavramını önemli ve zorunlu saymaktadır. Türk Medeni kanunumuzda 4721 sayılı kanun 185. Maddesinde evli olan eşlerin birlikte yaşamaları, birbirlerine yardımcı olarak birbirlerine sadık kalmaları gereğine yer verilir. Aynı madde içerisinde evlilik birliğine bağlı olan eşler evlilik birliği mutluluğunu elbirliği ile sağlamak ve çocuklarının bakımlarını ve sorumluluklarını da beraberce üstlenmek ve beraberce özen göstermek durumundadırlar. Eşler evlilik akitlerinde birbirlerine sadık kalacakları sözünü verirler. Birbirlerine karşı dürüst ve sadık kalmak için evliliklerinde söz vererek akit yapan bireylerden bir tanesi eşinin kendisine sadık kalmadığını hissettiği andan itibaren bu evlilik kurumu da dağılmanın eşiğine gelir. Bu durumda kalan bireyler bu şüphelerinin doğruluğunu araştırmak için delil toplamak isterler. İzmir Dedektiflik A.Ş. eş takibi dedektiflik hizmetlerini 25 yıla yakın bir zamanda yapmakta bu konuda sıkıntıya düşen kişilere delil toplamak için hizmet vermektedir.

SOSYA MEDYA ALANLARI EŞ ALDATMALARINI ARTIRDI

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve artan bilgi gürültüsü ile kişiler kendilerini ve yakınlarını unutarak şekilci zihniyeti, ahlaksal yapıyı zedeleyecek düşünceler ile kendilerine yabancılaşabiliyorlar. İnsan varlığının en üst değerleri olan hoşgörü, anlayış, saygı ve sevgi anlayışlarını kendilerinden uzaklaştırıp yeni maceralar, yeni yerler, yeni kişiler ile tanışmak istek ve niyetleriyle olabiliyorlar. Teknoloji ve sosyal medya alanları günümüzde bu niyete sahip olan kişileregeniş bir alan sunuyor. Evlilik kurumunun var olduğu günden bu yana eşin aldatması görülüyor olsa da en kolaylaştığı zamanlar bu günler.  Eşlerden biri diğerini duygusal ve cinsel yönden aldatmakta ise diğeri tarafından mutlaka hissedilmektedir.

EŞ TAKİBİ SADAKATİ ARAŞTIRMASI NE KADAR SÜRER

İzmir Dedektiflik eş takibi hizmeti Türkiye’ nin ilk dedektiflik bürosu olma özelliği dolayısıyla bu konuda oldukça fazla deneyimlere sahip olduğu 22 sene boyunca eşlerden birinin şüphesi üzerine hukuki yollar ile deliller toplamış ve rapor ederek destek olduğu müşterisine teslim etmiştir. Yıllardır çalışmakta olduğumuz bu konudaki deneyimlerimiz neticesinde eş takibi ve aldatma, yasak ilişkiler yaşayan eşlerle ilgili araştırmalarımız genellikle bir hafta sürer.  Eşlerini aldatarak başka biri ile olan kişiler genellikle haftada iki veya üç defa aldattığı kişi ile görüşürler. Bu bir hafta süresince hukuki yollarla topladığımız delilleri müşterimize rapor olarak veririz. Bazen eşlerden biri diğerinin nerede ve kiminle olduğunun bilgisi içindedir sadece fotoğraflamak veya video kaydı gibi belgelerle ispatlamak gerekir. Bu durumda olan araştırmalarımızı bir gün içerisinde de teslim ettiğimiz olmaktadır.  Bu süreç içerisinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi eşini takip ettirecek olan kişinin eşinden şüphelendiğini belli etmemesidir. Eşinden şüphelendiğini ve onu takip ettirmek istediğini anlayan eş farklı davranacaktır ve bu durumda delil toplamak mümkün olmamaktadır.

İZMİR DEDEKTİFLİK TÜRK CEZA KANUNU YASALARINA UYARAK DELİL TOPLAR

Bu araştırma sonrasında hukuka uygun olan bu kayıtların ve görüntülerin mahkemede delil olarak sunulması için işlemleri başlatan müşteri sayın mahkeme hâkimine verebilecektir. Delil toplama işlemlerini gerçekleştirirken Türk Ceza Kanunu yasalarına uyarak hareket ederiz. Özel hayatın gizliliğini ihlal etme olasılığı bulunan herhangi bir işlemi yapmamaya hassasiyetle dikkat ederiz. Eş takibi hizmetinin başlamasından önce bir sözleşme imzalarız. Bu sözleşmede süre, kullanılacak materyaller ve ücreti yazılı olur. Eş takibi hizmeti ücreti yapılacak olan takibin süresine ve kullanılacak materyallerin niteliklerine bağlı olarak değişir.

4.434 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Emine dedi ki:

  İyi günler ilk önce bizi bu konuda bilgilendirdiniz için teşekkür ederim eşime dair kafamda oluşan taşların hepsi yerine oturdu. 8 yıldır evliyim eşimim ev ve iş dışında sosyal bir hayatı yoktur. Zorla dışarı misafirliğe götürüm. Hep bahanesi çok yorgunum yapamam diye söylenir.Eşimin son zamanlarda köpek sevgisi başladı daha önce köpek sevgisini görmedim şimdi köpekleri sevdiğini ve köpek almak istediğini söyledi. Eşim bir hafta sonra köpek aldı devamlı onunla vakit geçiriyor gezdirmeye parka gidiyor. Eşim çok değişti ve beni de götürmüyor. Oraya başka kadınlarda köpek gezdirmeye geliyormuş eşim hayvanları hiç sevmezdi bu durum karşısında şoka uğradım. Sorularımdan hep kaçıyor sizce beni aldatıyor olabilir mi bu durumun takibi olabilir mi?

  1. Emine Hanım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunarım.
   Eşiniz ile ilgili yazdıklarınızı okudum. Eşinizin sizi aldattığını yazmışsınız. Ancak eşinizin sizi aldattığı yönde herhangi bir delile ulaşamamışsınız. Sadece eşinizin köpek sevgisinden ve size karşı ilgisizliğinden yakınmışsınız. Anlatımlarınız aldatma yönünde değerlendirildiğinde eşinizin köpek sevgisi eşinize sorduğunuzun sorularınızın cevabını eşinizden alamamanız ve benzeri durumlar aldatıldığınız yönünde şüphe uyandırıcı emarelerdir. Ancak, kesin emin olmadan eşiniz tarafından aldatıldığınızı söylemeniz eşinize karşı biraz haksızlık olur. Sanırım siz eşiniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsunuz ve bu durumdan şüpheleniyorsunuz. Bu nedenle eşinizin sizi kesin olarak aldatıp aldatmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Eşinizin başlayan köpek merakının yanı sıra size karşı davranışlarında saygısız, aşağılayıcı, kırıcı ve incitici tavırlar sergileyip sergilemediği konularını gözlemleyin. Eşinizle cinsel yaşantınızın kalitesinde, sayısında ve süresinde düşüş olup olmadığı konuları da aldatılmanın başlıca işaretleri arasındadır. Bu nedenle eşinizi suçlamaktan ziyade bu yönde araştırmalarınızı derinleştirerek aldatıldığınız yönünde daha geçerli delillere ulaşmanız gerekmektedir. Emine hanım sadece eşinizin köpek merakı ve eşinize sorduğunuz soruların cevabını alamamanız boşanma davasının görüldüğü mahkemelerde boşanma sebebi olarak değerlendirilmeyeceğinden eşinize karşı bu yönde açacağınız boşanma davası red olur ve eşinize bir daha aynı maddeden davanız red olduğu tarihten itibaren 3 yıl süreyle boşanma davası açamazsınız. Bu nedenle aldatıldığınızı kesin inandırıcı delillerle ispatlamadan boşanma davası açmayı düşünmeyin. Saygılarımla
   Özel Dedektif Bilal Kartal

 2. eflatun dedi ki:

  Selam Öncelikle biz bayanların meraklı olduğu konularda bilgilendirici yazılar yazarak bizleri bilinçlendirdiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Benim sorunlarım herkesin olduğu gibi eşimle ilgiliydi. Bende her bayan gibi aldatılmak istemiyorum aldatılmamak için eşimi sıkı takip ediyorum. Ancak ben ne kadar sıkı takip edersem edeyim eşimde bir o kadar dikkatli davranıyor. Eşimin son günlerde balık merakı aldı başını gidiyor. Eşim sabaha karşı 3 gibi balığa gidiyorum diyerek evden ayrılıyor öğlene doğru eve elinde balık poşetiyle geliyor. Ancak poşetin üzerindeki kocaman tansaş yazısı ve poşetin içinde ki temizlenmiş 3-4 ayrı cins balık ve bazı balıkların kulağındaki kağıt etiket benim eşimden şüphe duymam için yeterli sanırım. Tabi bu duruma birde eşimin ufak tefek yalanları ile tapusu üzerime olan 2 adet dairenin eşim tarafından satılması için baskı kurulması eklendiğinde korkularımın, endişelerimin ve şüphelerimin yersiz olmadığını çok daha iyi anlıyorum. Bu yüzden sizin gibi profesyonel bir dedektiflik firmasından eşimin takibi ile ilgili yardım bekliyorum. Bana nasıl yardımcı olacağınızdan biraz bahsederseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

  1. Eflatun hanım
   öncelikle ayrıntılı bir şekilde eşinizle aranızda geçen olayları bize anlattığınız için size teşekkür ederiz. Eflatun hanım eşinizin balık tutma bahanesiyle evden ayrıldığı ve eve tekrar döndüğünde kendisinin markalı bir poşetle eve balık getirdiği getirmiş olduğu balıkların çeşitliliği balıkların üzerindeki kağıt marka gibi ince ayrıntılara dikkat etmeniz gerçekten çok güzel bir olaydır. Ancak eşinizin sizi aldattığını ispatlayabilmeniz için size gerekli olan bundan daha fazlası olması gerekmekte. Çünkü aldatmanın elle tutulur gözle görülür delillerle ispatlanması gerekmektedir. Bu nedenle eşinizin balık merakı ile evinizden kendisinin kimlerle nereye gittiği, neler yaşadığı tespit edilerek eşinizin bu kişilerle gayri ahlaki ilişkisi fotoğraf ve video halinde kayıt altına alınması gerekmektedir. Bunun akabinde eşinizin karşı cinsle gittiği evin veyahut otelin giriş çıkış görüntüleri kaydedilerek ayrıca bu durum birkaç tanıkla da desteklenebilir. Bu nedenle eşinizin evden çıktıktan sonra eve girene kadar dışarda takibi yapılması gerekmektedir. Bunun için yaşadığınız şehirde, işinin ehli, gizliliğe önem veren, profesyonel çalışma prensiplerine sahip bir özel dedektiflik firmasından hizmet talep ederek gerekli çalışmayı yaptırmanızı tavsiye ederim.
   Saygılarımla
   Özel Dedektif Bilal Kartal

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?