ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

İzmir Dedektiflik Hakkımızda

İzmir Dedektiflik Hakkımızda

Değerli misafirlerimiz;

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ilk kurulduğu 1995 yılının haziran ayından bu günlere çalışmalarını aralıksız sürdürerek dünya özel dedektiflik hizmetleri sektörünün öncü lider kuruluşu olmuştur. Firmamızın genel Müdürü Bilal Kartal, ülkemizde uygulanan özel dedektiflik mesleğini ilk olarak uygulayarak Türkiye’nin ilk özel dedektifi unvanına sahip olmuştur. Genel müdürümüz Sayın Bilal Kartal özel dedektiflik mesleğini ülkemize getirdiği ilk yıllarda çok büyük imkansızlıklar ve zorluklarla karşılaşarak yılmadan mücadele edip özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Ülkemizde büyük bir sektör haline gelen özel dedektiflik firmaları eş takibi, evlilik öncesi araştırma, sadakat araştırması, öğrenci takibi, hırsızlık araştırması, adres tespiti, sınai hakların korunması ve benzeri konularda müşterilerine hizmet vererek insanların çok özel sorunlarının çözümlenmesinde yardımcı olmaktadırlar.

İzmir dedektiflik A.Ş. kurulduğu ilk yıllardan bu güne her geçen gün gelişerek büyüyerek özel dedektiflik sektörünün lideri olmuştur. Alanlarında uzmanlaşarak uzun yıllar Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde başarı ile görevlerini yerine getirdikten sonra emekliye ayrılarak firmamız bünyesinde göreve başlayan profesyonel kadromuzla Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm ülkelerinde Sayın müşterilerinin talepleri doğrultusunda tüm özel dedektiflik hizmetlerini güvenilir, gizliliğe önem vererek, üstün kalitemizle siz değerli vatandaşlarımıza sunmaktayız.

Firmamızda görevli profesyonel kadromuz konularında uzmanlaşmış askeri ve emniyet teşkilatlarında edindikleri bilgileri ve becerilerini ustalıkla uygulayarak değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Değerli çalışanlarımız ayrıca özel dedektiflik mesleğini icra etmek isteyen özel dedektiflik adaylarını ve firmamızda yeni göreve başlayan personelimize aktararak değerli müşterilerimize daha kaliteli seri ve güvenilir hizmet sunarak görevlerini başarıyla yerine getirmektedirler.

Ülkemizde özel dedektiflik adı altında birçok kişi kısa yoldan maddi çıkar elde etmek için insanlara kendilerini özel dedektif olarak tanıtarak dolandırıcılık yapmaktadırlar.

Özel dedektiflik seçiminde öncelikle dikkat edilmesi gereken hususların başında özel dedektiflik hizmeti veren firmanın sabit bir şirket adresi olması gerekmektedir. Ayrıca özel dedektiflik firmasının sabit telefon hattı, vergi levhası, oda sicil kayıt belgesi, ticaret sicil tasdiknamesi, bağlı bulunduğu belediyeden işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı ve diğer resmi belgelerinin olması gerekmektedir. Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler bu hususlara çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

Özel dedektiflik almak isteyen kişiler kendisini telefonda özel dedektif olarak tanıtan kişilere itibar etmemeli telefondaki kişiye kendisi ve araştırma konusu ile ilgili hiçbir bilgi vermemesi gerekir. Ayrıca sadece telefonla konuşarak özel dedektiflik yaptığını söyleyen kişilere yüz yüze görüşmeden kesinlikle para ödememeleri gerekmektedir.

Özel dedektiflik hizmeti almak isteyen kişiler öncelikle hizmet veren şirketin işyeri adresine giderek ilgililerle yüz yüze görüşmesi gerekmektedir. Hizmet veren firma yetkililerinin anlatımından ikna olan kişiler hizmet veren kişi veya şirket yetkilileriyle iş sözleşmesi hazırlanması gerekmektedir. Hazırlanan iş sözleşmesinde verilecek olan hizmetin ücreti kaç gün hizmet verileceği ile kendileriyle paylaşılan bilgilerin gizlilik içerisinde kalacağını taahhüt eden sözleşme karşılıklı imzalanması gerekmektedir.

Firmamız İzmir dedektiflik hizmetleri yukarıda belirtilen özel dedektiflik seçimi hususlarına uymaktadır. Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz firmamızı 444 7 635 numaralı müşteri danışma hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilirler.

2.283 kez görüntülendi