ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

KARŞIYAKA DEDEKTİFLİK

KARŞIYAKA DEDEKTİFLİK

Değerli misafirlerimiz,

Biz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.S. olarak yaklaşık 19 senedir özel dedektiflik sektörünün lider kuruluşu olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Firmamıza güzel karşıyaka ilçemizden çok fazla hizmet talebi gelmesinden dolayı firmamız Karşıyaka dedektiflik hizmetleri adı altında şubemizi cemal gürsel cad. no:224 kat:6 daire:601 Karşıyaka vapur iskelesi karşısı yapı kredi bankası yanı eren iş hanında faaliyetlerine 2002 yılından bu yana devam etmektedir.

Sizler de çok özel sorunlarınıza çare bulmak için çalışmalarını yüksek gizlilik içerisinde devam ettiren ve tamamlayan  7 gün 24 saat hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız, özel dedektiflik sektörünün lider kuruluşu olarak izmir dedektiflik (karşıyaka dedektiflik) ve antalya  dedektiflik tescilli markaları ile Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm şehirlerinde büyük bir özveri ile çalışarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın genel koordinatörü emekli birinci sınıf emniyet müdürü sayın Mustafa ALNIAK 35 yıllık meslek hayatında Türkiye’nin çeşitli illerinde gurup amirlikleri, ilçe emniyet müdürlükleri, çeşitli şube müdürlükleri, il emniyet müdür yardımcılığı, il emniyet müdürlüğü ve polis başmüfettişliği görevlerinde bulunarak şerefi ile tamamladığı meslek hayatından emekliye ayrılıp polislik mesleğinde edindiği bilgi ve becerilerini uzman kadromuza aktararak bizlerin sayın müşterilerimize daha verimli ve daha profesyonel hizmet vermemize büyük katkı sağlamaktadır.

Sizlerde firmamızı her türlü özel sorununuz için arayarak ön bilgi alabilir, arzu ettiğiniz taktirde birebir özel görüşme yapmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Karşıyaka Dedektiflik (İzmir Dedektiflik) Firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

27.371 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?