ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

SOSYAL MEDYA GERÇEĞİ

SOSYAL MEDYA GERÇEĞİ

sosyalmedyagercegi

Değerli Misafirlerimiz,

Gelişen değişen Dünya’mızda elektrik elektronik ve bilişim sektörleri de hızla gelişip değişerek büyümektedir. Bu büyümenin hızına yetişmekte zorlanan biz insanlar bu değişim ve gelişimden oldukça yüksek miktarda faydalanmaktayız. Ticari firmalar eğitim ve öğretim kurumları sağlık kuruluşları ülkelerin idari işleyişinde iç yönetim hukukun işleyişi, tarım ve birçok alanda kurulan bakanlıklar belediyeler valilikler kaymakamlıklar ve daha binlerce resmi özel ve tüze kurum ve kuruluşlar teknolojinin getirdiği bu nimetlerden sonsuz faydalanmaktadır. Ancak teknolojinin bilişim alanında getirmiş olduğu yeniliklerden sosyal medya biz insanlar üzerinde olumlu olduğu kadar olumsuzda etkiye sahip olduğu son dönemde yapılan bilimsel araştırmalar ile yazılı ve görsel medyada çıkan haberlerle de su yüzüne çıkmıştır.

Biz insanoğlu teknolojinin bizlere sunduğu yararlı aynı zamanda insanlarla aramızda kurulan iletişim hızlandıran insanlar arasında bilgi akışını sağlayan ülkeler arasında ticari kültürel alışverişin kapılarını açan sosyal medya yanlış kullanıldığında çok büyük bir silah olarakta karşımıza çıkabilmektedir. Bunlardan bazı örnekleri uzman görüşlerini ve birçok bilgiyi web sitemizin bu bölümünde sizlerle paylaşıyoruz. Sizler bu husus işe ilgili her türden bilgiye sahip olduğunuzda eşlerinizi akrabalarınızı ve tüm sevdiklerinizi bu tehlikelerden koruyacağımıza inanıyoruz.

SOSYAL MEDYA GERÇEĞİ:

6.234 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?