ÖNEMLİ UYARI

Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.

SOSYAL MEDYADA UZMAN UYARILARI

SOSYAL MEDYADA UZMAN UYARILARI

Sosyal Medya Uzmanları Uyarıyor:
Değerli misafirlerimiz;

İnsanların yüz yıllar boyu eşlerini aldattığı gerçeği hiçbir zaman yalanlanmadı inkar edilmedi. Çünkü eşler birbirleri ile çok iyi de anlaşsa hiç anlaşamasa da, aralarındaki ilişki iyi yada kötü olsun şu veya bu sebep gösterilerek eşlerini aldatıyor.

Eşler arası diyaloğun aldatmayı engellemesi, eskilerde belki mümkün olabilirdi ancak günümüzde internet kullanımının çok yaygınlaşması ve hemen hemen her iş yerinde her evde her cep telefonunda hatta ve hatta her köşe başında internet kullanımına sunulan elektronik cihazların bulunması eşler arasında cinsel veya duygusal aldatmanın fitilini ateşleyerek insanların birbirlerini aldatması için uygun zemini hazırlıyor.

Bu duruma uzmanlar, internet kullanımı bağımlılığının son günlerde özellikle sosyal medya diye tabir edilen web sitelerinde insanlar kendi gerçek kimliklerinden uzak davranışlar sergilemektedir. Bu durum son zamanlarda birçok evli çiftin arasını açmakta ve çiftler arası aldatmayı da artırdığına dikkat çekmektedir diyor.

Ayrıca uzmanlar internet kullanımı yeni gelişmekte olan çocukların bilinçsiz kullandırılması sonucunda sosyokültürel ve ahlaki değerlerini yitirerek çocukların derslerinden uzaklaştığına aileleri ile aralarındaki bağın her geçen gün koptuğuna işaret ederken çok acil önlemlerin alınması konusunda da yetkilileri uyarıyorlar.

Çocuklarımızın bilinçsiz internet kullanması çocuklarımızın geleceğini olumsuz yönde etkilemektedir. Yetişkinlerinde amacı dışında internet kullanması sosyal medya olarak tabir edilen web sitelerinde çok uzun zaman kayıpları yeni arkadaş cinsel partner bulma merakları farkında olmadan kendilerine ciddi zararlar vermektedir. İnternet kullanımı günümüzde amacının dışına çıktığında çok tehlikeli bir silah olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilinçsiz, amacı dışında internet kullanımı internet başında geçirilen gereksiz uzun zaman dilimleri size ve ailenize ciddi zararlar vermektedir. Bu durum bazen yuvanızın dağılmasına bazen de içinden çıkamayacağınız zor durumlarla sizleri karşı karşıya bırakabilir.

Saygılarımla
Özel Dedektif Bilal KARTAL

3.913 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?