ALDATAN ERKEK


ALDATAN ERKEK

Sayın okurlarımız aldatan erkekler aldatmalarının başlangıcında genelde bir kereden bir şey olmaz, kimse görmez, nasıl olsa yakalanmam, kim bilecek, herkes yapıyor, atın ölümü arpadan olsun, benim eşim çok saf anlamaz, eşim bana bunu yapmamalıydı, o eşimden daha güzel, o çok zengin, çok bakımlı, o beni daha çok seviyor, o bana değer veriyor mantığıyla düşünerek çok rahat hareket ederler. Ancak, erkekler aldatma eylemini gerçekleştirdiği kişi ile birçok ortak paylaşımda bulundukları için hayatlarının bazı anlarında ara sıra davranış bozuklukları sergilerler.

Bu anlarında karmaşık düşünce, yanlış kararlar verme ve sinir bozukluğu sergilerler. Yaşadıkları çalkantılı hayat zamanla erkeklerin kâbusu olur ve erkekler kendilerini içinden çıkamadıkları bir durumun içinde bulur. Erkekler karmaşık duygular içinde hayatlarına ve aldatma eylemlerine devam ederlerken öncelikle eşlerinden ve varsa çocuklarından ve sevdiklerinden hızla uzaklaşırlar. Yaşadıkları duygu karmaşıklığı erkeklerin dikkatlerini dağıtarak yaşadıkları aldatma eyleminin açığa çıkmasına neden olmaktadır. Pek çok erkeğin dikkatsiz ve sorumsuz davranışları akıllı ve gözlemci bir eşin dikkatinden kaçmaz işin içine birde hislerini katan eşler aldatıldıklarına dair önemli işaret ve delillere ulaşırlar.

Aldatma işaretleri her zaman göze çarpmayabilir; ancak eşinizin veya partnerinizin sadakati konusunda şüphe duymaya başladığınızda bu işaretleri hissetmeniz hiç de zor olmayacaktır. Eşinizin sizi aldattığı yönünde şüpheleriniz olabilir aldatıldığınız yönünün de bazı ipuçlarına da ulaşabilirsiniz ancak bayanların genelde yaptıkları hataya sizde onlar gibi davranarak düşmeyin. Genelde aldatıldığını düşünen bayanlar eşlerine neredeydin, kim bu kadın, kaç saattir yoksun, saat kaç oldu neredesin, bu saç kılı bana ait değil, sordum oraya gitmemişsin, arkadaşımdayım dedin, arkadaşın evdeydi bana yalan söylüyorsun, beni aldatıyor musun, neden o kadınla muhattap oluyorsun gibi sorular sorarak soru yağmuruna tutar ve eşleri ile devamlı tartışırlar sorulan sorular ve yapılan tartışmalar size hiçbir yarar sağlamayacağı gibi size zararı da olur. Bu nedenle eşinizle aldatıldığınız konusu ile ilgili yapacağınız her türlü tartışma ve soracağınız her türlü soru size zarardan başka hiçbir şey getirmez.

Eşinizin sizi aldattığını yakalamak istiyorsanız eşinizle sakın tartışmayın ve eşinize aldatılma hususu ile ilgili hiçbir soru sormayın. Çünkü, aldatan bir erkek aldattığını asla kabul etmez. Şiddetle inkâr eder haklıymış gibi üste çıkar size karşı sesini yükseltir. Üzerinize yürür, aşırı sinirlenir, kutsal kitabımız kuranı kerim üzerine el basarak yemin eder. Çocukları üzerine sizin üzerinize sevdiği kimselerin üzerlerine yeminler eder siz onu sevgilisi ile alt alta üst üste yakalasanız dahi aldattığını kesinlikle kabullenmez.
Bu nedenle sizler öncelikle sakin olun eşinizi gözlemleyin. Aldatıldığınız yönünde şüphelerinizin doğruluğuna kanaat getirdiğiniz taktirde her sektörde olduğu gibi özel dedektiflik sektöründe de profesyonel hizmet veren özel dedektiflik bürosu ile irtibata geçin konusunda uzmanlaşmış iyi bir dedektiflik firması sizi doğru yönlendirerek çok özel sorununuza çare bulabilecektir.
Biz İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş olarak kurulduğumuz tarihten itibaren pek çok aldatma vakası üzerine çalışmalar yaparak bu konuda sektörün liderliğini kurulduğumuz günden bu güne kimseye bırakmadık.

Bu konuda edindiğimiz bilgiler ve sahip olduğumuz tecrübenin ışığında, ihanet eden erkeğin nasıl davranışlar sergileyebileceğine dair bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak isteriz. Sadakatsizliğin belirgin olan bazı işaretleri hakkında bilgi sahibi olmanız, gelecekte yaşanabilecek acılardan maddi ve manevi zararlardan korunmanıza yardımcı olacaktır. Eşinizin veya partnerinizin sizi aldattığını düşünmek yıkıcıdır. Böyle bir durumdan şüphelenmeniz halinde, İzmir Dedektiflik Şirketi A.Ş olarak sizlere en doğru ve kesin sonuçları sunarak yardımcı olabileceğimiz kanaatindeyiz.

Saygılarımla,
Özel Dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç