ALDATAN KADIN


Aldatan Kadın 

Sayın okurlarımız, aldatan kadın çoğunlukla aldatan erkeğe oranla daha geç fark edilir ve sonuçları erkeklerin aldatmasına göre daha ağır olur. Bunun sebebi ise kadınlar tek gecelik ilişki olarak tabir edilen ilişkiler içine asla girmez kadınlar genelde eşlerini genelde cinsel yoldan aldatmaz. Kadın için günü birlik cinsel ilişkilerin önemi yoktur bu olaya çok sıcak bakmazlar. Kadınlar eşlerini aldatırsa duygusal yönden aldatır. Kadınlar eşlerini aldattığı an onlar için yeni bir hayat başlamış sayılır. Kadınlar âşık olmak, sevmek, duygusallık, yaşamak, övülmek, şımartılmak, onure edilmek ve en önemlisi kendisine saygı duyulmasını isterler. Aksi takdirde eşlerini duygusal olarak aldatmak zorunda kalırlar ve zamanla yuvaları dağılır.

Bayanların içine girmiş bulunduğu ilişkide eğer ki eşini aldattığı kişiye bağlanır, sever, cinsel yönden tatmin olur ve eşine ekonomik bakımdan da bağımlılığı yok ise uzun zamandır arayıp bulamadığı mutluluğu sevgilisinde bulmuş ise onun için boşanmaktan başka çıkış yolu kalmamıştır. Aldatma eylemini gerçekleştiren kadın evini, eşini varsa çocuklarını silecek noktaya gelir sevgilisine tam anlamıyla güvendiğinde de ise eşiyle ailesiyle olan ilişkilerini tereddüt etmeden kopararak boşanma kararı alır.

Ancak, bunun sebebi olarak bir başkasıyla aşk yaşamasını eşini aldatmasını değil alakası olmayan kendi veya sevgilisiyle ortak kararlaştırdığı bir veya birden fazla sebepte yoğunlaşarak bu sebepleri eşinin önüne sürüp eşinden boşanmak istediğini dile getirir. Ancak, aldatan kadın eşine boşanma isteğini dile getirmeden önce evde devamlı huzursuzluk ortamı oluşturarak gereksiz tartışmalar başlatıp boşanma eyleminin zeminini hazırlar. Genelde erkekler çoğu zaman eşlerinin bu tür kararlarına saygı duyarak eşlerine inanırlar. Fakat boşanma sürecine girilip boşanmanın gerçekleşmesinden sonra eşinin bir başka şahısla evlenme kararını aldığını öğrendiğinde eşlerinin kendilerini aldattığını anlarlar.

Aldatılan erkek için o saatten sonra yapacak çok fazla bir şey kalmadığı için genelde erkeklik onuru ve gururunu düşünerek hayatlarına kaldığı yerden devam etme yoluna giderler. Azınlık oranla erkekler ise böyle bir eyleme razı gelmeyerek boşandığı eşine cebir, şiddet uygulayarak kendilerini kanunlar önünde zor duruma sokarlar.

Son yıllardaki boşanma davalarına baktığımızda, eşlerini aldatan bayanların sayısının arttığını gözlemlemekteyiz. Son dönemde, istatistiksel veriler incelediğinde bayanların eşlerini veya partnerlerini aldatma oranları erkeklerin aldatma oranlarına çok yakın bir değer göstermiştir. Bir bayanın eşini veya partnerini aldatmasının temelinde cinsel tatmin, kendisine değer verilme, intikam duygusu, maddi çıkarlar, işinde yükselme arzusu, iyi bir gelecek arayışı, lüks merakı, hormonsal nedenler veya kendini garanti altına alma isteği olabilir. Ayrıca, son yıllarda iş hayatında kadınlarında yerinin çok büyük olması kadınlarında ekonomik özgülüklerini kazanıp kendi ayakları üzerinde durmaları da kendilerine olan özgüveni arttırır buda yeni arayışlar içerisine sokabilir.

Tüm gün çalışıp eve yorgun gelen eş bayanın isteklerini karşılamamaya başlayınca, duygusal ve cinsel yönden tatmin edemeyince, romantik akşam yemekleri olmadığında, sürprizlere vakit ayıramadığında, sohbet edemediklerinde, tatile çıkamadıklarında, bayanın alışveriş merakını gideremediğinde, eşi tarafından takdir edilmediğinde, ekonomik sıkıntı içerisine girildiğinde diğer yandan da eşini aldatacağı şahsında tüm bunları ya da bunlardan birkaçını yapması halinde kadın yavaş yavaş kendini evinden uzaklaştırır ve dışarıda kendine bir dünya kurmaya çalışır.

Sadakatsizliğin belirgin olan bazı işaretleri hakkında bilgi sahibi olmanız, gelecekte yaşanabilecek acılardan korunmanıza yardımcı olacaktır. Eşinizin veya partnerinizin sizi aldattığını düşünmek yıkıcıdır. Böyle bir durumdan şüphelenmeniz halinde, bu konuyu kesinlikle gündeme getirmeyin. Eşinizle bu konu hakkında tek bir kelime dahi konuşmayın.

Bayanlar erkeklere oranla aldatma eylemini çok dikkatli, titiz gerçekleştirirler ve bu durumun açığa çıkmasından çok korktukları için her türlü tedbiri almaya gayret gösterirler. Bayanın aldatmasını yakalamak çok zordur bu hususta iyi bir dedektiflik firmasından profesyonel yardım alınmalıdır. Aksi taktirde eşinizle günler aylar hatta yıllar boyu bu konu üzerinde tartışmalar yaparak hayatı kendinize zindan edersiniz.

Biz İzmir Dedektiflik A.Ş olarak özel dedektiflik sektöründe uzun yıllardır araştırma hizmeti vermekteyiz. Ülkemizde ilk olarak kurulan firmamız sizlere en doğru ve kesin sonuçları sunarak yardımcı olmaktadır. 19 yıllık deneyimlerimizden sizlerde faydalanmak istediğinizde firmamız ile irtibata geçerek çok özel sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Saygılarımla,
Özel Dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç