ALDATILAN EŞ NE YAPMALIDIR ?


Aldatılan Eş Ne Yapmalıdır  ?

Değerli okurumuz, aldatılmak biz insanların karşılaşmak istemediği en son eylemlerden biridir. Ne yazık ki insanoğlunun kaderinde yüzyıllardır aldatılma olgusu var olmaktadır. Sizler aldatıldığınız konusunda derin şüphe duyuyorsanız fevri hareketlerden kaçınarak tüm soğuk kanlılığınızla öncelikle gerçekten aldatılıp aldatılmadığınızdan emin olmalısınız. Çünkü, günümüzde yaşanan yoğun iş stresi, ticari sıkıntılar, ticari anlaşmazlıklar, firma personellerinin arasındaki çekişme, anlaşmazlık, yoğun iş temposu, yaşanan maddi, manevi vebenzeri sıkıntılardan dolayı insanlar bazen olağan yaşantılarının sınırları dışına çıkarak anormal hal, tavır ve davranış sergilemektedirler. Bu nedenle, bu ve buna benzer durumlarda eşinizin yaşamış olduğu sıkıntıları yanlış değerlendirerek aldatıldığınız şüphesine kapılmamalısınız. Sizler gerçekten aldatılıyorsanız öncelikle aldatıldığınızdan emin olmak için aldatma olayını kesin inandırıcı gerçek somut delillere dayandırmalısınız.

Bu nedenle gerçekten aldatıldığınız yönünde kuvvetli şüphe duyuyor ve bazı yakın çevrenizden bu yönde duyumlar alıyorsanız bu konuyu eşinizle kesinlikle paylaşmayın. Eşinizin geçmişten gelen olağan alışkanlıklarını yaşam tarzını çok dikkatli bir şekilde inceleyerek irdeleyin. Eşinizin size karşı sadakatsiz davranış içerisinde bulunduğundan emin olduğunuzda öncelikle eşinizin ne tür bir ilişki içerisinde olduğunu, eşinizin sizi kiminle aldattığını, eşinizin sevgilisiyle arasındaki ilişkinin ciddiyetini boyutunu aralarındaki ilişkinin süresini tespit etmelisiniz. Bu tespitleri kendi imkanlarınız ile yapmakta zorlanırsanız profesyonel bir özel dedektiflik firmasından yardım talep ederek gerekli delillere ulaşabilirsiniz. Ülkemizde aile içi yaşamayı düzenleyen 4721 sayılı Türk Medeni Kanununda aldatmanın birinci dereceden boşanma sebebi olduğu 161. Maddede açıkça belirtilmiştir. Bu nedenle, aldatma tanıkla ispat edilemeyeceğinden bu eylem gözle görülür elle tutulur kesin somut delillere (video kaydı, fotoğraf, otel giriş çıkış belgeleri, bilgisayar e-mail yazışmaları, cep telefonu sms yazışmaları) dayandırmalısınız.

Değerli okurumuz, aldatılmak insanları derinden yaraladığı gibi insan sağlığı üzerinde telafisi ve tedavisi mümkün olmayan ciddi ruhani yaralar oluşturmaktadır. Aldatılan bir kişi her ne kadar onuruyla, gururuyla ve şerefiyle oynansa da biz 19 senelik tecrübelerimize dayanarak aldatılan eşlere öncelikle boşanma kararı almamalarını böyle bir karar alarak boşanmaları durumunda evlilik birliğinden var olan çocukların düzensiz bir aile yaşantısından anne veya baba şevkatinden yoksun bırakılmasından dolayı olumsuz yönde etkilenerek ciddi zararlar gördükleri ve bu zararların ömür boyu kendilerini etkilediklerini görmekteyiz.

Bu nedenlerle, aldatılan bir eş öncelikle aldatıldığını tespit ettikten sonra bu hususu eşiyle paylaşarak çocuklarının geleceği ile ilgili endişeleri ve riskleri birlikte gözden geçirmelidirler. Eğer çocuklarının sağlıklı bir şekilde büyümesi, gelişmesi ve hayata sağlıklı birer birey olarak devam edebilmesi için düzgün bir aile yapısı içerisinde yaşamlarını sürdürmeleri gerçeğini unutmadan aradaki problemleri çözmek gerekir.

Eşler arasında tüm bu hususlar değerlendirildikten sonra evlilik birliğinin devam etmesi yönünde sağlıklı bir karar alınamaması durumunda aldatılan eş öncelikle konusunda uzman deneyimli profesyonel bir avukata müracaat ederek evlilik birliğinin sona ermesinden sonra kendisinin ve varsa çocuklarının gelecekteki maddi manevi haklarının garanti altına alınması için müracat ederke bilgi alması gerekmektedir. Müracat ettiği avukatla anlaşmaya varması sonucu avukatının yönlendirmesiyle boşanma sürecini takip etmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,
Özel Dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç