ALDATILDIĞIMIZI NASIL ANLARIZ?


Aldatıldığımızı Nasıl Anlarız

Değerli misafirlerimiz, aldatılmak ilişkide tarafların başına gelebilecek en acı, en üzücü ve en talihsiz olaylardan biri olarak kabul edilir. Aldatılma eylemiyle karşı karşıya kalma durumu aldatılan kişiyi oldukça incitmekle kalmaz; geleceğimizde tarifsiz acılar, depresyonlar, sinir bozukluğu, paranoya, güvensizlik gibi çeşitli olumsuz durumlar yaşamamıza neden olur. Hem kendimize olan güvenimizi hem de etrafımızdaki sevdiğimiz bireylere olan güvenimizi kaybetmemize neden olur. Aldatılan kişi bir başkasına tercih edilmiş olmanın acısıyla mutlu yaşamından düşüşe geçerek kendisini huzursuz mutsuz günler içerisinde bulur. Aldatılan kişi kendisini her geçen gün değersiz, pasif ve işe yaramaz hissederek derin bir üzüntü fırtınası yaşar. Aldatıldığımız kişiye karşı büyük kin ve öfke besler, ardından intikam hırsına kapılarak her türlü imkânını kullanıp kendisine bu acıyı yaşayan eşine ve eşinin sevgilisine yaşananların hesabını sormak için büyük çabalar sarf eder.

Hepimiz, eşimizin bizi aldatıp aldatmayacağından şüphe duyabiliriz. Bunu anlamanın en iyi yolu eşimizin davranışlarını dikkatlice gözlemleyerek eşimizin hal ve hareketlerini her daim inceleme altına alırız. Çünkü aldatan bireyler büyük ölçüde davranış değişikliği gösterirler. Eşiniz, tanıdığınız kişi olmaktan çıkar, bambaşka biri haline gelir. Size çok iyi davranmaya başlayabileceği gibi, size eskisinden daha mesafeli ve soğuk yaklaşabilir. İş yemekleri, iş seyahatleri, iş toplantıları gibi bahanelerle zamanının çoğunu dışarıda geçirebilir. Geç kalmak için sürekli bahane bulmaya hazırdır. Giyimine daha özenli davranır, parfümünü değiştirir veya daha yoğun kokular tercih etmeye başlar. Telefonunu genellikle üzerinde taşır;  tuş kilidi, şifreleme gibi yöntemlerle kendini koruma altına almaya çalışır.

Kısacası, eşiniz tamamen farklı bir kimliğe bürünerek karşınızda durur. Tanımadığınız, sizi tedirgin eden bir değişiklikle karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir durumda yapmanız gereken, şüphelerinizin ne kadarının doğru olduğunu tespit etmektir. Bu konuda size yardımcı olmamız için bizi arayarak desteğimizden ve tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Saygılarımla,
Özel Dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç