ALDATMA BELİRTİLERİ NELERDİR?


 ALDATMA BELİRTİLERİ NELERDİR?

Sevgili misafirlerimiz, aldatma eylemi her ne kadar çok gizli yapılsa da aldatan tarafın birçok avantajı olsa da bir kişi partnerini uzun süre aldatamaz. Aldatan kişi doğanın kanunları gereği elinde olmayan nedenlerle aldatma eyleminden kaynaklanan bazı davranış bozuklukları sergiler. Bunu yapmasının sebebi ise yakalanma korkusundan kaynaklanan eylemini saklama güdüleridir. Buda aldatan kişi için ister istemez tehlike çanlarının çalması anlamına gelmektedir.

Eşin aldatılma yönünde duyduğu şüpheler kuvvetlenerek kişiyi bu işin aydınlatılması hususunda yönlendirmekte ve bu konuyu çözümlemeye itmektedir. Nasıl aldatıldığını düşünen bir kişi rahat değilse aldatan kişide o denli rahat hissetmez. Yakalanma korkusu onu yakıp bitirirken bir yandan da yapacağından geri kalmaz. Çünkü asla yakalanmayacağını düşünür. Yakalansa bile inkâr ederek kurtulacağını düşünmektedir.

Bu nedenle, eşler arasında her aldatma tartışması başladığında genellikle eşini aldatan kişiler bunu; karşılarındaki insanı suçlayarak, sinirli tavırlar sergileyerek, sorgulayan bir yaklaşımla aldatma eylemlerini farkında olmadan dışa vururlar. İhanet eden kişi, partnerinin veya eşinin kendisinden şüphelendiğini anladığında gizlilik önlemlerini arttırır ve durum giderek işin içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Kişiler ellerinde somut bir kanıt olmadıkça eşleriyle yüzleşmemelidir. Aldatan eşin tespiti araştırma ve takiple mümkün olacağını unutmayın.

Eşiniz nişanlınız sevgiliniz veya partneriniz aşağıda belirtilen davranışlardan bazılarını sergiliyorsa aldatma belirtileri taşıdığından şüphelenebilir, şüpheleniyorsanız da bu şüphelerinizi biraz daha ciddiye almaya başlayabilirsiniz.

Eşiniz son günlerde kendi fiziğini beğenmiyor ve kişisel bakımına giyimine eskisinden daha fazla özen gösteriyorsa,

Geçerli bir neden yokken kilo alma veya kilo verme çabalarına girerek spor salonuna gitmeye karar verdiyse,

Son günlerde sizinle olur olmaz konulardan çeşitli bahaneler bularak tartışıyorsa,

Eşinizin işe gidiş eve geliş saatlerinde düzensizlikler görülüyorsa,

Eşiniz eve gelmemeye başladıysa,

Size küçük yalanlar söylemeye başladıysa,

İş toplantıları ve iş seyahatleri sıklaşmaya başladıysa,

Size karşı maddi anlamda eli çok sıkılaştıysa veya çok bonkörleştiyse kişisel harcamaları çok arttıysa ve bu konuda açıklama yapmaktan kaçınıyorsa,

Sizin haberiniz olmadan bankalardan kredi çekip kredi kartları çıkartıyorsa,

Cep telefonunu sessiz konumuna alıp sürekli üzerinde taşımaya dikkat ediyorsa,

Daha önce kullanmadığı halde tuş kilidi ve şifre kullanmaya başladıysa,

Eleştirilerinde daha acımasız tavırlar sergileyip hakaret etmekten çekinmiyorsa,

Sizi her ortamda eleştirip küçük düşürmeye çalışıyorsa,

Farklı ortamlarda sizi rencide edecek sözlerden veya davranışlardan uzak durmuyorsa,

Başkalarına sizi devamlı şikayet ediyorsa,

Size ve varsa çocuklarınıza olan ilgisinde azalmalar olduysa,

Cinsel ilişkinizin sayısı ve kalitesi düşüş gösterdiyse,

Eşiniz son günlerde yatakta size karşı farklılaşmalar gösteriyorsa,

Size eskisi gibi ilgi alaka göstermiyorsa,

Sizi sevdiğini söylemiyor iltifat etmiyor, isteksiz ve ilgisiz davranarak sık sık sizi kırıyorsa,

Balık tutmak spor yapmak ve benzeri farklı uğraşlara merak saldıysa ve bunu bahane ederek sizinle çocuklarınızla geçirdiği vakit azalıyorsa,

Arada sırada yakaladığınız küçük yalanlarını kısa cümlelerle geçiştirmeye çalışıyorsa,

Uzun açıklamalardan kaçınıyorsa, sizi azarlayıp sürekli mutsuz ediyorsa eşinizin hal ve hareketlerini önceki dönemlerle kıyasladığınızda arada büyük farklılıklar gözetiyorsanız şüphelerinizde haklı olma ihtimaliniz yüksektir.

Eşinizin bu tip tavırları farklılıkları varsa bu davranışlarının nedenleri de olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak eşiniz nişanlınız sevgiliniz veya partneriniz, belirtilen davranışların bir veya bir kaçını sürekli olarak sergiliyorsa sizin de aldatılıyor olma ihtimaliniz göz ardı edilmemelidir. Bu bilgiler firmamızın 19 yıllık tecrübelerinden derlenmiş ve siz değerli misafirlerimizin bilgisine sunulmuştur.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç