ALDATMA GERÇEĞİ İZMİR DEDEKTİFLİK


Aldatma Gerçeği İzmir Dedektiflik

Sevgili okurlarımız, firmamız İzmir dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile 19 yıldır hizmet vermektedir. İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ülkemizde ilk kurulan özel dedektiflik şirketidir ve 19 yıldır özel dedektiflik sektörünün lider kuruluşu olarak faaliyetlerine Türkiye’nin ve Dünya’nın tüm şehirlerinde profesyonel kadrosu ile güvenilir olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın başlıca prensibi gizlilik ilkesi olup yıllardır yapmış olduğumuz işlerle, yerli ve yabancı resmi kurumlardan almış olduğumuz kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve kaliteli yönetim sistem belgeleriyle güvenilirliğimizi tescilledik. Firmamız 19 yıldır her alanda özel dedektiflik hizmeti vermektedir. Ancak, son yıllarda sosyal medyanın da etkisi ile eşler arası aldatma(sadakatsizlik) eylemi oldukça artmıştır. Bizler İzmir Dedektiflik olarak 19 yıllık iş deneyimimiz ve tecrübelerimizin eş takibi aldatma ile ilgili olan bilgileri siz değerli okurlarımıza ışık tutması ve bu konuda sizlerin bilgi sahibi olması için derleyerek bu kitap ile bilgilerinize sunmaktayız. Dileriz bu bilgiler sizlerin çok özel sorunlarınızın çözümlenmesine yardımcı olur. Saygılarımızla.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Bilal KARTAL

Aldatma Gerçeği

Sevgili okurlarımız eşinizin nişanlınızın sevgilinizin ya da partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız? Günümüzde bu sorunun cevabını birçok kişi merak etmektedir. Ancak bu hususun tespiti çok zor bazı zamanlar imkânsızdır. Çünkü aldatma eylemi ülkemizde gayri ahlaki bir davranış olarak nitelendirilmekte ve genel ahlaka adaba yakışmayan bir davranış türüdür. Bu nedenlerle aldatma eylemini gerçekleştiren kişiler eylemlerini yüksek gizlilik içerisinde gerçekleştirme ve bu hususu devamlı gizleme ihtiyacı hissetmektedir.

Bu eylemi yakalayarak delillendirmek isteyen kişilerin işi çok zor. Bu zorluğa birde eşlerin acemi davranışları eklendiğinde aldatan tarafın yalanmama şansı oldukça artmaktadır. Örneğin, aldatıldığını düşünen bir bayanın eşine devamlı beni aldatıyor musun, neredesin sen, kim o kadın ve benzeri sorular sorduğunda aldatan taraf insanlığın var olan değişmez doğası gereği otomatik devreye girer ve aldatan eş aldattığını sürekli inkâr eder. Aldatan kişiyi aldatma eylemini gizlemeye ve çok dikkatli davranma çeşitli tedbirler almaya yönelmektedir. Bu hususu kesin olarak çözümlemek ve sizi aldatan eşinizi yakalamak için öncelikle kararlı olmalı ve profesyonel davranmalısınız. Eşinizin yaşadığı gizli aldatmaların gerçek yönlerini ortaya çıkarabilmeniz için bazı ipuçlarını ve kaynakları bu kitapçıkta bulabilirsiniz. Değerli okurlarımız eğer sizlerde aldatıldığınız yönünde bazı şüpheleriniz varsa bu şüphelerinizden emin olmalısınız. Çünkü günümüzün zor hayat şartları iş dünyasında da ağırlığını hissettirmektedir. Eşiniz zor ve yorucu iş ortamında sıkılıp psikolojik bazı sorunlar yaşayabilir sizler eşinizin bu durumunu aldatma olarak düşünerek telafisi mümkün olmayan bir yola girebilirsiniz. Bu nedenle aldatıldığınızı düşünüyorsanız aldatıldığınızdan emin olmadan bu konu ile ilgili hiçbir bilgiyi hiç kimse ile kesinlikle paylaşmayın.

Aldatan erkeğin bazı belirgin hareketleri ve değişken yaşam tarzı vardır. Belirgin hareketlerini şöyle açıklayabiliriz. Eşiniz uzun yıllar genel bir yapıya sahip olarak hayatını bu yapı sınırlarında yaşamaya devam etmiştir. Örneğin eşiniz çok sinirli bir yapıya sahipse bu yapısı hep aynı eli bol ise bu alışkanlığı hep aynı ölçüde olması belirgin değişiklikler göstermemesi gerekmektedir.

Ancak, eşinizin eli bolken birden pintileşmesi, eşiniz çok sinirli bir yapıya sahipken birden sakin davranışlar sergilemesi, bu ve bunlara benzer alışkanlıklarındaki gözle görülür dikkat çekici farklılıklar eşinizin yaşantısında ve ruh halinde köklü değişikliklerin olduğuna işarettir. Tabi bu değişiklikleri tek başına aldatma olarak değerlendiremeyiz. Eşinizin sizi aldattığından şüphelenebilmeniz için eşinizin yaşam tarzında bazı köklü değişlikler gözlemlemek gerekmektedir. Örneğin, eşiniz fazla kilolarından şikayetçi olmaya başlamışsa, saç modelini, tıraşını, giyim tarzını değiştirmeye başlamışsa, eve geliş ve gidiş saatlerinde gecikmeler ve değişmeler ile benzeri alışkanlıkları aynı şekilde farklılaşmışsa, eşinizin hiç merakı yokken son günlerde balık avına merak sarmışsa, spor salonuna gitmeye başlamışsa yine son zamanlarda bu ve benzerleri hobileri ortaya çıkmışsa, türedi yeni arkadaşlıkları başladıysa ve bütün bunlara eşinizin size karşı söylediği bazı ufak yalanlarda eklenirse eşinizin sizi aldattığından şüphelenebilirsiniz.

Eşinizin size aldattığını yakalamak istiyorsanız öncelikle sorunun temeline inip bu sorunun neden kaynaklandığını tespit etmelisiniz. Örneğin, sizin hamilelik, hastalık, lohusalık gibi dönemlerinizde eşiniz cinsel ihtiyaçlarını sizinle karşılayamadığı için bu ihtiyacını başkalarıyla karşılamaya yönelebilir. Ayrıca, eşinizle aranızda yaşanan tartışmalar, eşinizi sürekli eleştirmeniz veya eşinizle herhangi bir nedenden dolayı fiilen ayrılmanız eşinizi aldatma yönünden tetikleyebilir. Eşinizin sizi aldattığını tespit etmek zor ama imkânsız değildir. Aldatan eşi yakalamanın zorluğu eşinizin size nazaran daha avantajlı olmasıdır.

Özellikle erkek eşlerin en büyük avantajı size karşı maddi bağımlılığının olmamasıdır. Eşinizin Türk aile yapısında erkeğin görevleri arasında yer alan çalışması, para kazanması ve ailesine bakma yükümlülükleri de eşinizin avantajları arasındadır. Çünkü eş genelde çalışmak için sabah evden çıkıp eve akşam gelmektedir. Dışarıda olmak da eşiniz için büyük bir avantajdır.

Birçok insan eşlerinin sözlerine ve anlatımlarına inanır bazı insanlarda eşlerin anlatımlarına inanmasalar da eşlerine inanmak isterler. Eşe duyulan güven ise kişinin kendisini güvende ve rahat hissetmesini sağlar. Eşinizin sizin güveninizi kötüye kullandığını da ekler isek; sizi aldattığını tespit etmeniz oldukça zor olacaktır, aslında hiç kimse özellikle yasak bir ilişki ihtimali söz konusu ise eşinin kendisine yalan söylediğini düşünmek istemez, en kötüsünü düşünmek yerine can sıkıcı gerçeği gizleyen tatlı yalanlara inanmak daha kolaydır.

Çünkü insanlar eşlerinin sadakatini sorgulamayı sevmezler aksi bir duruma katlanmak çok acı verici olabilir. İşte bu sebepten diğer herkesin farkında olduğu bir ihaneti öğrenen son kişi aldatılan kişidir. İnsanlar acı gerçeklerle yüzleşmektense içlerinde var olan sevginin ürettiği sahte güven duygusuna sarılmayı tercih ederler, ancak gerçek hem hayatın bir yerlerinde akıyor hem de insanın ruhunun derinliklerinde gömülmüş vaziyette duruyordur. İhanet eden kişi de bu duyguları suiistimal ederek aldatma eylemine devam eder. Aldatan eş eşine devamlı duymak istediği kelimeleri söyleyerek durumu hep idare etme yoluna gider, çünkü özellikle kadınlar hayatlarını güzel duygularla dolu yaşamak isterler.

Aldatan eşler hayatlarından aldattıkları eşlerini, çocuklarını sevgilileri olduğu halde çıkarmak istemezler ve hiç bir zaman eşlerini aldattıklarını kabul etmezler. Bu hususta çocuklarının eşlerinin hatta kutsal kitabımızın bile üzerine büyük yeminler ederek kendilerini çaresizce savunurlar. Ancak gerçekler yaratılıştan üstündür.

Sizlerde eşiniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız önsezilerinize güvenin. Eşinizin sizi aldattığı yönde delil ve bilgilere ulaşırsanız bu bilgileri kesinlikle eşinizle paylaşmayın. Bu durum işinizi oldukça zorlaştırır. Bu nedenle elde ettiğiniz bilgileri öncelikle çok iyi değerlendirin eğer kesin kanaat getirdiyseniz ve aldatılmayı içinize sindiremiyorsanız her ne olursa olsun eşinizden boşanmaya karar verdiyseniz elde ettiğiniz delillerin tamamını konusunda deneyimli iyi bir avukat ile görüşerek boşanma davanız açısından delillerinizin yeterli olup olmayacağı hususunda görüş alın. Elinizdeki delilleriniz boşanma davası için avukatınız tarafından boşanmayı gerektirecek ve sizi tam haklı durumda gösterecek nitelik ve nicelikte değil ise profesyonel hizmet sunan bir özel dedektiflik ve araştırma şirketinden hizmet talep etmeniz sizin için faydalı ve kaçınılmaz olacaktır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç