ALDATMA GERÇEĞİ


ALDATMA GERÇEĞİ

Sayın misafirlerimiz eşinizin nişanlınızın sevgilinizin ya da partnerinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız. Bu hususun tespiti çok zor bazı zamanlar imkânsızdır. Çünkü aldatma eylemi ülkemizde gayri ahlaki bir davranış olarak nitelendirilmekte ve genel ahlaka adaba yakışmayan bir davranış türüdür. Bu nedenlerle aldatma eylemini gerçekleştiren kişiler eylemlerini yüksek gizlilik içerisinde gerçekleştirme ve gizlemektedirler.

Bu eylemi yakalamaya çalışan kişilerin birde acemi davranışları eklendiğinde aldatan tarafın yalanmama şansı oldukça artmaktadır. Örneğin, aldatıldığını düşünen bir bayanın eşine devamlı beni aldatıyor musun, neredesin sen, kim o kadın ve benzeri sorular sorduğunda aldatan taraf doğa gereği otomatik olarak inkâr etme ve eylemini gizleme dikkatli davranma çeşitli tedbirler almaya yönelmektedir.

  Bu hususu kesin olarak çözümlemek ve sizi aldatan eşinizi yakalamak için öncelikle kararlı olmalı ve profesyonel davranmalısınız. Eşinizin yaşadığı gizli aldatmaların gerçek yönlerini ortaya çıkarabilmeniz için bazı ipuçlarını ve kaynaklarını bu makalede bulabilirsiniz.

Değerli misafirlerimiz eğer aldatıldığınız yönünde bazı şüpheleriniz varsa bu şüphelerinizden emin olmalısınız. Çünkü günümüzün zor hayat şartları iş dünyasında da ağırlığını hissettirmektedir. Eşiniz zor ve yorucu iş ortamında sıkılıp psikolojik bazı sorunlar yaşayabilir sizler eşinizin bu durumunu aldatma olarak düşünmeyin.

Aldatan erkeğin bazı belirgin hareketleri ve değişken yaşam tarzı vardır. Belirgin hareketlerini şöyle açıklayabiliriz. Eşiniz uzun yıllar genel bir yapıya sahip olarak hayatını bu yapı sınırlarında yaşamaya devam etmiştir. Örneğin eşiniz çok sinirli bir yapıya sahipse bu yapısı hep aynı eli bolsa bu alışkanlığı hep aynı ölçüde olması gerekmektedir.

Ancak, eşinizin eli bolken birden pintileşmesi, eşiniz çok sinirli bir yapıya sahipken birden sakin davranışlar sergilemesi, eşinizin ruh halinde köklü değişikliklerin olduğuna işarettir. Tabi bu değişiklikleri tek başına aldatma olarak değerlendiremeyiz. Eşinizin sizi aldattığından şüphelenebilmeniz için eşinizin yaşam tarzında bazı köklü değişlikler gözlemlemek gerekmektedir.

Örneğin, eşiniz uzun yıllar fazla kilolarından, saç modelinden, tıraşından, giyim tarzından, eve geliş ve gidiş saatlerinde değişkenlik ve benzeri alışkanlıklarının değişme göstermesi eşinizde balık avı spor salonuna gitme son zamanlarda yeni arkadaşlarının türemesi ve bütün bunlara eşinizin size karşı söylediği bazı ufak yalanlar eklenirse eşinizin sizi aldattığından söz edebiliriz.

Eşinizin size aldattığını yakalamak istiyorsanız öncelikle sorunun doğasını inip bu sorunun neden kaynaklandığını anlamalısınız. Örneğin sizin hamilelik döneminiz lohusalık döneminiz bu dönemlerde eşiniz cinsel ihtiyaçlarını sizinle karşılayamadığı için bu ihtiyacını başkalarıyla karşılamaya yönelebilmektedir.

Ayrıca eşinizle aranızda sık yaşanan tartışmalar eşinizi sürekli eleştirmeniz veya eşinizle herhangi bir nedenden dolayı sık sık ayrılıklarınızda eşinizi sizi aldatma yönünde tetikleyebilir. Eşinizin sizi aldattığını tespit etmek zor ama imkânsız değildir. Aldatan eşi yakalamanın zorluğu eşinizin size nazaran daha avantajlı olmasıdır.

Eşinizin en büyük avantajı size karşı maddi bağımlılığının olmamasıdır. Eşinizin Türk aile yapısında erkeğin görevleri arasında yer alan çalışması para kazanması ve ailesine bakma yükümlülükleri de eşinizin avantajları arasındadır. Çünkü eş genelde çalışmak için sabah evden çıkıp eve akşam gelmektedir. Dışarıda olmakta eşiniz için büyük bir avantajdır.

Birçok insan eşlerinin sözlerine ve anlatımlarına inanır ve inanmak ister. Eşe duyulan güven de kişinin kendisini güvende ve rahat hissetmesini sağlar. Eşiniz sizin güveninizi kötüye Kullandığını da eklersek. Eşinizin sizi aldattığını tespit etmeniz oldukça zor olacaktır. Aslında hiç kimse özellikle yasak bir ilişki ihtimali söz konusuysa eşinin kendisine yalan söylediğini düşünmek istemez.   En kötüsünü düşünmek yerine can sıkıcı gerçeği gizleyen tatlı yalanlara inanmak daha kolaydır.

Çünkü insanlar eşlerinin sadakatini sorgulamayı sevmezler aksi bir duruma katlanmak çok acı verici olabilir. İşte bu sebepten diğer herkesin farkında olduğu bir ihaneti öğrenen son kişi aldatılan kişidir. İhanet eden kişi de bu duyguları suiistimal ederek aldatma eylemine devam eder. Aldatan eş eşine devamlı duymak istediği kelimeleri söyleyerek durumu hep idare etme yoluna gider. Eşler her zaman hayatlarını dolu dolu yaşamak isterler.

Hayatlarından eşlerini çocuklarını ve sevgililerini çıkarmak istemezler ve hiç bir zaman eşlerini aldattıklarını kabul etmezler. Bu hususta çocuklarının eşlerinin hatta kutsal kitabımızın bile üzerine büyük yeminler ederek kendilerini savunurlar.

Sizlerde eşiniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız önsezilerinize güvenin. Eşinizin sizi aldattığı yönde delil ve bilgilere ulaşırsanız bu bilgileri kesinlikle eşinizle paylaşmayın. Bu durum işinizi oldukça zorlaştırır. Bu nedenle elde ettiğiniz bilgileri öncelikle çok iyi değerlendirin eğer aldatılmayı içinize sindiremiyor ve her ne olursa olsun eşinizden boşanmaya karar verdiyseniz elde ettiğiniz delillerin tamamını konusunda deneyimli iyi bir avukata göstererek boşanma davanızda yeterli olup olmayacağı hususunda görüş alın. Avukatınızın delilleri boşanma davası için az bulması halinde profesyonel hizmet veren özel dedektiflik ve araştırma şirketlerinden hizmet talep edebilirsiniz.

Saygılarımla
Özel dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç