ALDATMA İPUÇLARI


ALDATMA İPUÇLARI

Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü özel dedektif Bilal Kartal 25 yıllık dedektiflik tecrübesini ve bilgi birikimini aldatma ipuçları olarak derleyerek web sitemizin bu sayfasında siz değerli okurlarımızla paylaşmaktadır. Sizlerle paylaşılan bilgiler toplumumuzun büyük bir kısmında yaşanan gerçek olaylardan derlenmiştir. 

NOT: Sayın okurlar, aşağıda sizlerle paylaşılan bilgilerin bir ya da birkaçının bireyler de bulunması durumu o kişinin aldattığı anlamına gelmeyeceğini bilmelisiniz. Aldatılan her insanın bu belirtilerden önce aldatıldığı yönünde şüphe duyması ve aşağıda belirtilenler gibi ciddi sebepleri olması gerekmektedir. Canı gönülden dileriz ki kimse aldatmasın aldatılmasın. Aldatmak ve aldatılmak günümüzde biz insanların çok sık karşılaştığı bir gayri ahlaki davranış şeklidir. Biz insanlar eşlerimiz, sevgililerimiz ve partnerlerimiz tarafından aldatılmak istemesek te çok sık karşılaştığımız bu eylemin gerçekleşip gerçekleşmediğini merak ederek eşimizin konuşma, hal ve davranışlarından aldatılıp aldatılmadığımızı çözmeye çalışırız. Bu ve buna benzer durumlarda dikkat etmemiz gereken bazı hususlara dikkat etmeli ve eşimizi bu hususta hiçbir zaman araştırma yaptığımız konusunda şüphelendirmemeliyiz. Erkeklerin ve bayanların aldatma eylemi yüzeysel bakıldığında aynı görülse de konunun içine girilip konu irdelendiğinde çeşitli farklılıklar gözetilmektedir. Bu nedenle, erkeğin ve kadının aldatması farklı ipuçları vermektedir.

ALDATAN ERKEK

Öncelikle aldatan erkeğin partnerini hangi aldatma türü ile aldattığının tespit edilmesi gerekmektedir. Aldatan erkek cinsel aldatma eylemini gerçekleştiriyorsa bunun tespiti oldukça zordur. Ancak, erkeğin duygusal aldatmasının tespiti dikkatli bir eş için oldukça kolaydır. Aldatan erkek yatakta cinsellik, para, zaman ve duygularını sevgilisiyle paylaştığı için zamanla eşinden uzaklaşır. Kendisi eşinin ve varsa çocuklarının haksızlık yaptığını düşünerek aldatma eyleminin açığa çıkması endişesi ile korku ve paniğe kapılarak standart yaşantısından farklı hal ve hareketler sergilemeye başlar.

Aldatan erkek, evde olağanda çok sessiz sakin yapıya sahipse bu yapısını bozarak sinirli bir hale bürünerek aile fertlerine karşı agresif, kırıcı davranışlar sergileyerek her geçen gün ruh hali değişir ve aileden kopmaya başlar. Erkek aldatıyorsa öncelikle kendisini sevgilisine beğendirmek için fiziki değişime ihtiyaç hisseder ve spora başlar, saç sakal ve bıyık tercihleri değişir, saçlarını boyatma isteği doğar hatta saçlarından beyazların çekilmesini bile talep edebilir. Aşırı kıyafet merakı başlayarak çeşitli yeni kıyafetler alması, alışveriş merakının artması, yeni otomobil alması, otomobilini sık sık yıkatması temizletmesi, araç içine çeşitli parfümler sıkması, kilosundan fiziki görünümünden devamlı şikâyet ederek değişim sürecine girer. Yeni arkadaşlıklar kurar. Aldatan erkeğin müzik zevkinin değişmesi, sinema tiyatro vb. sanatsal faaliyetlerde bulunması, ufak yalanları çok fazla ve sıklıkla söylemesi sebebiyle bu yalanlar örtüşmez açığa çıkar. Eve geliş ve gidiş saatleri değişir. Pek çok hata yapar, dikkatsizdir, yaptığı hataları olağan gösterme çabası içindedir.

Akşam eve gelmeleri gecikir bazen hiç gelmez. Eşine ve çocuklarına karşı sorumluluk duygusunu kaybeder. Eşinin ve çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamamaya başlar. Eşi ile cinsel birliktelik sayısı hızla düşer, eşiyle cinsel birliktelik yaşamak istemez zoraki cinsel birliktelik yaşaması durumunda yaşanan cinsel birlikteliğin zamanı çok kısa olur eski şehvetinden, arzusundan ve isteğinden eser kalmamıştır. Aldatan eş devamlı eşinden şikâyetçi olur eşini varsa çocuklarını arkadaşlarına aile yakınlarına kötüler. Dış görünüşünü eskiye nazaran daha fazla önemser. Örneğin; sık sık duş alır, daha fazla tıraş olur, farklı parfümler kullanmaya başlar. Diyet uygulamaya başlayabilir. Aldatan eş sevgilisiyle vakit geçirmek için yeni hobiler edinir. Bunlar balık tutma, ava gitme, dalma, kahvehane, kafe, çeşitli sohbetlere katılma, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine katılma, ev halinden sıkıldığını bunaldığını belirterek yalnız seyahate çıkma dolaşma, vb. hal ve hareketler sergilemesidir. Ayrıca, Duyduğu heyecanın yarattığı fizyolojik etkiyle daha fazla terlemeye başlayıp daha sık su içebilir. Cinsel yakınlaşmalarda farklı isteklerde bulunmaya başlayabileceği gibi tamamen sizden uzaklaşma ihtimali de vardır.

Aldatan erkeğin evde bulunduğu sürelerde cep telefonunu sessize alması, kapatması veya eşinden gizlemesi banyoya WCye cep telefonu ile girmesi, cep telefonuna şifre koyması, uygunsuz saatlerde çalan telefona yanlış numara diyerek kapatması, cep telefonuyla balkona çıkarak iş görüşmesi yapacağını söylemesi, ikinci bir cep telefonu ve ikinci bir GSM numarası alması, almış olduğu yeni telefonu ve numarayı eşinden saklaması, arama kayıtlarını ve mesaj kayıtlarını silmesi, eve gelen cep telefonu faturası cep telefonu ayrıntı dökümünün kredi kartı ekstralarının ve harcama dökümünün saklanması, kullanmış olduğu kredi kartlarının sliplerinin saklanması, atılması, yırtılması, eşi ile evliliğini beyninde bitirerek uygun bir zamanda boşanmayı düşünüyorsa üzerinde ki malların yavaş yavaş satılması, işleri çok iyi olsa bile işlerinin kötü gittiğini belirtmesi, sık sık eşinden izinsiz kredi çekmesi, çekmiş olduğu kredilerin karşılığı olarak üzerindeki malların alacakları finans kurumlarına ipotek yapılması belli başlı sebeplerdir.

Ayrıca aldatan erkeğin eşinin üzerinde çeşitli gayrimenkul taşınır veya taşınmaz mal bulunması halinde malların satılması veya mallar üzerine kredi çekilerek tedbir konulması veya malların satılarak daha iyisinin alınması tekliflerini de kendi çıkarı ve menfaati için aldattığı eşine yapmaktan kaçınmayacaktır. Size ve varsa çocuklarınıza gereksiz kısıtlamalar getirebilir, psikolojik baskı uygulayabilir. Sizi aşağılayarak yıpratmaya çalışır. İlişki kurduğu bayan ile sizin aranızda kıyaslama yapıp, kendine göre hatalı ve kusurlu bulduğu yönlerinizi sert bir şekilde yüzünüze söyleyebilir.

ALDATAN KADIN

Kadınlar genelde eşlerini duygusal olarak aldatır. Bu nedenle duygusal aldatan kadının tespiti çok zordur. Duygusal aldatan kadın mantığıyla, beyniyle ve hayal gücüyle hareket eder. Bu nedenle kadının aldattığının tespiti oldukça zordur. Aldatan kadın öncelikle aldattığının açığa çıkmaması için aldatma eyleminin başlarında eşine varsa çocuklarına ilgiyle, şefkatle davranır. Genellikle eşine olağan davranışlarından daha fazla ilgi ve alaka gösterir. Adeta eşinin etrafında pervane olur. Bu nedenle aldatan kadının aldatmasının başlarını tespit etmek erkekler için çok zor hatta imkânsızdır.

Ancak, aldatan kadın sevgilisinden gerekli ilgiyi, alakayı gördüğünde ve sevgilisinden tam destek aldığında eşine ve varsa çocuklarına karşı gözle görülebilir değişiklikler sergilemeye başlar. Bu dönemde aldatan kadının aldattığının tespiti kolaylaşır. Aldatan kadın öncelikle kendisini sevgilisine beğendirmek için aşırı bir özen gösterir. Fiziki, ruhi ve hayali değişiklikler sergiler. Bunların başında aldatan kadın işe saç rengini değiştirerek başlar.

Aldatan kadının sevgilisine güzel görünmek için her yola başvurduğu açıkça gözlemlenebilir. Bunların başında aldatan kadın maddi durumunun derecesi oranında dudak, burun, göğüs, kalça, vajina vb. gibi estetik operasyonlar eşinden haberli yada habersiz olarak geçirir. Ondan sonra lazerle epilasyonla, ağdayla, sirle vb. gibi  çeşitli yöntemlerle kıl ve tüy problemlerinden kurtulmak ister. Aldatan kadın adeta alışveriş çılgınlığı yaşayarak kendisine seksi iç çamaşırlar başta olmak üzere sınırsız kıyafet, ayakkabı, çanta alışverişi yapar. Yine sevgilisine güzel görünebilmek için kuaförüne gitme alışkanlığı sıklaşır sık sık kaşlarını, bıyıklarını aldırarak saçlarını fönlenmesi, alışveriş merkezlerinden ve internetten çeşitli güzellik kremleri, çeşitli dermatolojik cilt bakım ve kozmetik ürünleri satın alması.

Eşinden eşinin karşılamayacağı pahada kıyafetler, araba, ev , yazlık vb. isteklerde bulunması, eşinin ailesi ve akrabaları ile görüşmek istememesi, eşine ve çocuklarına karşı ilgi alaka eksikliği, eşini eskisi gibi cinsellikte istememesi, eşi ile çeşitli bahaneler üreterek cinsel birliktelik yaşamak istememesi, eşi ile yataklarının ayrılması talebinde bulunması, eşine karşı farklı yalanlar söylemesi, evde devamlı huzursuzluk çıkartarak eşine ve varsa çocuklarına saldırgan tutum içerisinde bulunması, varsa çocuklarına karşı ilgi, alaka, sevgi, bakım eksikliği, eşinden para saklaması, eşinden sık sık para talebi, eşini toplum içerisinde küçük düşürmeye çalışması, her ortamda eşine hakareti saygısızlığı sıradan olaymış gibi aksettirmesi, eşinden habersiz ikinci bir cep telefonu ile ikinci bir GSM hattı alması, cep telefonunu saklaması şifre koyması, sessize alması, cep telefonu son arama kayıtları ve mesajlarının silinmesi, cep telefonuna sevgilisinin adıyla bayan arkadaşıymış gibi kaydetmesi, izinli izinsiz devamlı bayan arkadaşlarıyla veya olmayan bir işi varmış gibi belirterek dışarıya çıkmak istemesi, eşiyle birlikte zaman geçirmek istememesi, eşi ile aynı ortamda bulunmaktan sıkılmasıdır.

 Saygılarımla,
Özel Dedektif Bilal KARTAL

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç