BASINDA İZMİR DEDEKTİFLİK


Basında İzmir Dedektiflik

Değerli misafirlerimiz,

Biz İzmir dedektiflik hizmetleri A.Ş olarak sayısız başarılarla dolu meslek hayatımızda 18. yılımızı geride bırakırken ülkemize özel dedektiflik mesleğini kazandırmanın onurunu ve gururunu sizlerle paylaşmaktayız.

Ülkemizde ilk olarak başlatmış olduğumuz özel dedektiflik mesleğinin sektör haline gelmesinde yerli ve yabancı basının payı çok büyüktür. Firmamızın kurucusu ve Genel Müdürü Bilal KARTAL özel dedektiflik mesleğinin gelişmesi ve büyümesi ile ilgili bilgileri her daim basınla paylaşarak bu mesleğin tanıtılması ve insanlar tarafından benimsenmesi için büyük çabalar sarf etmiştir.

Genel müdürümüz Bilal KARTAL sayesinde altın çağını yaşayan özel dedektiflik sektörü gelişmeye ve büyümeye hızla devam etmektedir. Sayın Bilal KARTAL özel dedektiflik sektörü ile ilgili gelişmeleri meslek hayatı boyunca edindiği bilgi ve tecrübelerini basınla paylaşmaya devam etmektedir. Özel dedektiflik mesleği her insanın özel ve ticari hayatında ihtiyat duyabileceği bir meslek dalıdır. Bu paylaşımlarla sizlerde merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç