GİZLİLİK POLİTİKAMIZ


Gizlilik Politikamız

Değerli misafirlerimiz,

Özel dedektiflik mesleği çok özel sorunlarına çare arayan insanlara çözüm üretmek için hizmet veren özel kuruluşlardır. Kendi özel sorunları ile mücadele veren kişiler içinde bulundukları zor durumdan dolayı ciddi derecede üzgün ve psikolojik sorunlarla mücadele eden insanlardır.

Bu insanlar içinde bulundukları ruh hali ile sağlıklı düşünemezken hizmet almak için özel dedektif arayışlarında en büyük endişeleri özel dedektife verecekleri çok özel sırlarının üçüncü şahıslarla paylaşılıp paylaşılmayacağı, bu bilgilerin farklı kanallarla yazılı ve görsel basına yansıyıp yansımayacağı endişesi taşımaktadırlar.

Biz İzmir dedektiflik hizmetleri A.Ş. olarak sizlerin içinde bulunduğunuz hassas durumu ve bu durumun başkaları tarafından duyulmamasının endişesini yaşadığınızı çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle, firmamız öncelikle insani ahlak, sonra vicdani ahlak ve daha sonra ticari ahlak kurallarından ödün vermeden çalışmayı ilke edindik.

Sayın müşterilerimizle hizmet vermek için aramızda anlaşma sağlandığında öncelikle sayın müşterimiz ile tarafımıza verilen tüm bilgilerin aramızda kalması hususunda karşılıklı özel bir gizlilik sözleşmesi imzalamaktayız.

Sözleşmenin maddelerinde müşterimizden tarafımıza aktarılan tüm bilgilerin 3. Şahıslarla paylaşılmayacağı, paylaşıldığı takdirde Türk Ceza Kanununun, Türk Tüketici Kanununun ilgili maddelerinde ki hükümleri peşinen kabul edeceğimizi kabul edeceğimizi beyan ediyor ve taahhüt veriyoruz.

Ayrıca, sayın müşterilerimizle karşılıklı imzalamış olduğumuz iş sözleşmesinde verilecek olan hizmetin türü, hizmetin kaç gün süreceği, verilecek hizmetin ücreti ve ödeme şekli açıkça belirtilerek yine bu iş sözleşmesinin maddelerinde sizlerin firmamıza aktardığı tüm bilgilerin süresiz gizli kalacağı hükümlerine yer verilmiştir.

Biz İzmir dedektiflik hizmetleri A.Ş. olarak 19 yıllık hizmet hayatımızda bir tek müşterimiz ile gizlilik politikamızı ihlal ettiğimiz gerekçesiyle hakkımızda hiçbir şikâyet olmadığı gibi bu konu ile ilgili bir sorun da yaşamadık.

Sizler de firmamızdan hizmet almak istediğinizde gizlilik politikamızı önce sözlü daha sonra yazılı olarak garanti altına alıyoruz. Firmamızın Dünya’da ilk ve tek olarak alnının akıyla almış olduğu 10002-2008 Müşteri Memnuniyeti Sertifikası her türlü gizlilik ilkesine riayet ettiğimiz için hassas araştırmalar neticesinde bizlere taktim edilmiştir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç