NEDEN ALDATILIRIZ ?


Neden Aldatılırız?

Sayın okurlarımız, insanlık tarihinin ilk çağlarından bu yana kadınlar ve erkekler arasındaki ilişki dünya insanlık tarihine yön vermiş, bu sebepten dolayı ülkeler arasında savaşlar çıkmış, ülke toprakları elden girmiş, abi ve kardeşler arasında katliamlar çıkarak birbirini öldürmüşlerdir. Kadının erkeğe, erkeğin de kadına duyduğu arzu, aşk ve şehvet karşı konulmaz dürtülerdir. İnsanları hayvanlardan farklı kılan ise;  sadece cinsel birleşmeyle yetinmeyip sevgi, sadakat ve ilişkide devam ihtiyacı duymalarıdır. İşte bu noktada kadın erkek ilişkileri çıkmaz bir yola girmeye başlar.

Aldatılmak, yakın ilişkilerde kadının da erkeğin de korkulu rüyasıdır. Aldatılmayı trafik kazasına benzetecek olursak, bu kazanın gerçekleşmesinin altına yatan nedenleri sorgulamak aklımıza gelen ilk düşüncelerdendir. İnsanlar aldatıldığını anladıktan bir süre sonra soruları kendisine çevirebilir. Neden aldatıldım? Bende eksik olan neydi? Hatalarım nelerdi?

Yaşanacakların, ilişkinin heyecanının, aşkın, sevginin bitmesine rağmen ilişkiyi sürdürme politikasından dolayı aldatılabiliriz. Yasak ve kışkırtıcı durumların ilgi çekiciliği nedeniyle aldatılabiliriz. Karşımızdaki birey ne olursa olsun bizi kaybetmeyeceğini düşünüyorsa, aldatma eyleminde bulunabilir. Freud’un ‘geçmişin tekrarlanma zorlaması’ na göre, ilişki yaşadığımız kişinin ailesinde aldatma hikâyesi mevcutsa kendisi de bu eylemi gerçekleştirebilir.

Aldatılmalarda asıl can yakan kandırılmış olmaktır. Bu durumun ise, hiçbir bireyin hak etmediği onur kırıcı bir olgu olduğu yadsınamaz. Bizler, pek çok konuda olduğu gibi aldatılan eşlerin yanında yer almaktayız. İzmir Dedektiflik Şirketi olarak; maddi ve manevi haksızlığa uğrayan bireylere, prensiplerimiz ve etik kurallarımızdan ödün vermeden 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç