ÜCRETLENDİRME


Ücretlendirme

Değeri okurlarımız;

Özel dedektiflik hizmetleri, araştırılacak konuya ve sürece göre değişmekte olduğu için, herhangi bir yerde net fiyat tarifesine ulaşmak mümkün değildir. Bir araştırma yaptırmak için gerekli ekip ve zaman hakkında nitelikli bilgi edinmeden verilen her fiyat, maalesef yanlış olacaktır.

Her dedektiflik ofisinin kendine özel çalışma yöntemleri ve çalışma tarifeleri vardır. Sizin için gerekli olan, uygun fiyat ve kaliteli hizmet almaksa, öncelikle çalışacağınız dedektiflik ofisinin bu işi ne kadar iyi yaptığına emin olabilmeli, dahası kendilerine güven duyabilmelisinizdir.

Özel dedektiflik hizmetleri, kişi ve kurum araştırmalarına, araştırma sürecine, kullanılacak ekipmana ve istihdam edilecek personele göre değişiklik gösterdiği için, harcamaların önceden belirlenebilmesi adına, detaylı bilgiler vermeniz doğru olacaktır.

Bu yüzden, bütçe görüşmelerinde ayrıntılara girmekten kaçınmamalısınız. Tüm bu bilgiler ışığında fiyat teklifi oluşturulmaktadır. Sonradan meydana gelebilecek maliyet ve hizmet değişikliklerinde yanılgıya düşmemek için net bilgiler vermeniz gereklidir. “Eşim beni aldatıyor mu?” ve ya “ortağımın benden sakladığı bir şey var sanki” gibi kısa açıklamalarla, bir bütçe belirlemek mümkün olmayacaktır.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak, özel dedektiflik şirketimizden almak istediğiniz hizmet karşılığında ne kadar bir bütçe belirleneceğine, araştırma talebi olan müşterilerimizle yaptığımız karşılıklı görüşmeler sonrasında netlik getiriyoruz.

Bu sayede de sonradan yapılacak olan harcamalarda ücretlendirme hususunda yanlış hesaplamalardan kaçınmış oluyor ve müşterilerimize sürekli değişen fiyatlar vermek gibi hatalara düşmüyoruz.

Sonuç olarak da, araştırma konusu ile ilgili detaylı çalışmalar yapılarak nasıl bir yol izlenmesi gerektiğine karar veriyor, gerekli anlaşmaların sağlanmasından sonra ise uzman ekibimiz işe koyularak,  gerçekleştirilen araştırma sonuçlarını müşterilerimize rapor halinde sunuyoruz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

  Yorum Yapabilirsiniz

  BİLGİLENDİRİCİ ANİMASYON FİLMİMİZ
  Önemli Uyarı

  Dedektiflik.com.tr içeriğinde yayınlanan tüm makale, içerik ve bilgiler Özel dedektif Bilal KARTAL tarafından yazılmış olup, tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜR CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır. Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan makaleler ve bilgiler uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır.  

  Copyright © 2018 | İzmir Özel Dedektiflik Bürosu | İzmir de Yasal Eş Takibi Hizmeti Tüm Hakları Saklıdır.

  iz ajans
  WHATSAPP
  ile iletişime geç